Vítejte na e-shopu SENDI.cz

O nás

Jsme přední česká firma ve velkoobchodním dovozu evropské kožené galanterie. Nabízíme pouze kvalitní a stylové, světově proslulé značky. V ČR již zásobujeme přibližně 500 kamenných a internetových obchodů.

Historie společnosti

Sendi DESIGN vznikl v roce 1995 pod názvem Sendi s.r.o. Od té doby ze zahraničí dovážíme a velkoobchodně prodáváme sortiment kožené galanterie. Od roku 1996 máme výhradní zastoupení nizozemské značky Enrico Benetti pro Českou republiku. Pravidelně se účastníme módních veletrhů STYL-KABO na BVV, kde představujeme nové kolekce, a to už od roku 1997.

V roce 1999 jsem otevřeli naše první kamenné pobočky v Brně a Šumperku a o rok později jsme už dováželi zboží pro více jak 200 prodejen v ČR. Během následujících let prošla naše firma důležitým vývojem a změnila své jméno na Sendi Design s.r.o. Získali jsme navíc výhradní zastoupení pro další evropské značky jako Hexagona, Airtex Paris nebo New Rebels.

Během roku 2011 jsme zavedli naši vlastní značku tašek a peněženek SendiDesign, která je v současnosti registrována na Úřadě průmyslového vlastnictví v Praze. V roce 2014 jsme otevřeli novou prodejnu v Brně v obchodním domě Velký Špalíček. Sendi Design prezentuje zejména galanterii světově známých značek jako Enrico Benetti, Hexagona, New Rebels a mnoho dalších. Na velkou většinu z nich máme výhradní zastoupení pro ČR. Všechny výrobky, které nabízíme, prošly naším náročným výběrem a jsou výsledkem dlouholeté spolupráce s těmito značkami.

Historie společnosti

1995

Vznik společnosti Sendi s.r.o.

1996

Výhradní zastoupení značky Enrico Benetti

1997

První účast na STYL-KABO

1999

Otevření prodejen Šumperk a Brno

2001

Sendi design s.r.o.

2006

Výhradní zastoupení značky Hexagona

2008

Výhradní zastoupení značky Airtex Paris

2011

Vlastní značka Sendi Design

2014

Otevření prodejny Velký Špalíček

2020

Registrována ochranná známka SendiDesign